در رویداد «تجربه‌های خویشکاری» یزد، چه گذشت؟

خویشکاری در لحظه انتخاب

انسان در طول زندگی خود با انتخاب‌های متعددی مواجه می‌شود. انتخاب‌هایی که مسیر زندگی او را تعیین می‌کنند. انتخاب‌هایی که گاهی ساده و گاهی دشوارند. انتخاب‌هایی که گاهی با اطمینان انجام می‌شوند و گاهی با تردید و ابهام.

در رویداد یزد، که با موضوع «تجربه‌های خویشکاری» در خانه نارتی‌تی برگزار شد، این موضوع از زوایای مختلف و در تجربه‌های حاضران مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت.

در این رویداد، تقی فرهنگ‌نیا، مدرس و مشاور حوزه موفقیت و علی سریزدی، مدرس و مشاور حوزه کسب‌وکار، صحبت کردند و رادمان خورشیدیان، موسس گروثمان و دوره‌های خویشکاری، از اهمیت خویشکاری در غلبه بر اضطراب کنار گذاشتن سایر انتخاب‌ها حرف زد. او گفت: «فردی که خویشکاری خود را پیدا کرده باشد، می‌داند که هر انتخابی که انجام دهد، بهترین انتخاب برای او در آن لحظه بوده است. این شناخت به او کمک می‌کند تا اضطراب کنار گذاشتن سایر انتخاب‌ها را کمتر تجربه کند.»

در این رویداد، حاضرین نیز تجربیات خود را درباره بزنگاه‌های انتخاب در زندگی‌شان با یکدیگر به اشتراک گذاشتند. این تجربیات نشان داد که انتخاب‌های دشوار و حساس، بخش جدایی‌ناپذیر از زندگی همه ما هستند و ما با شناخت صحیح خود و خویشکاری‌مان چگونه می‌توانیم اضطراب این لحظات را کمتر کنیم.

رویداد «تجربه‌های خویشکاری»، هفتم دی ماه ۱۴۰۲ با همکاری خانه نارتی‌تی برگزار شد و حاضرین در این رویداد، در کنار اقامت در خانه نار‌تی‌تی، گشت نیم‌روزه در شهر تفت را با هم تجربه کردند.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره‌های خویشکاری و رویدادهای ما، با صفحه خویشکاری در اینستاگرام در تماس باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های بیشتر

خویشکاری

چرا پیدا کردن خویشکاری مهم است؟

انسان امروز، در دنیای پرمشغله و پیچیده‌ای زندگی می‌کند. در این دنیا، گاهی اوقات احساس می‌کنیم گمشده‌ایم؛ لحظاتی که در آن ممکن است از خودمان