درباره ما

درباره گروثمان

به گروثمان، سرای نور و سرود خوش‌آمدید. همه ما در ذهنمان تصویری از جامعه بهتری که می‌تواند وجود داشته باشد داریم و ما نام این تصویر را گروثمان گذاشته‌ایم. ما اینجا در گروثمان گرد هم آمدیم تا این تصویر را به اشتراک بگذاریم و برای تحقق آن در کنار هم تلاش کنیم.
یک جامعه بهتر با انسان‌های بهتر ساخته می‌شود، انسان‌هایی که در پی رشد و شکوفایی خود باشند، کسانی که بدانند از انجام چه‌کاری با تمام وجود لذت می‌برند و به انجام رسیدن چه دستاوردی برای آن‌ها معنادار است و حس رضایت را در آن‌ها ایجاد می‌کند، ما این فعالیت معنادار و لذت‌بخش را «خویشکاری» می‌گوییم.

فعالیت های گروثمان

ما هم‌اکنون در گروثمان درحال‌توسعه و برگزاری دوره‌هایی هستیم که به انسان‌ها کمک می‌کند خویشکاری خود را پیدا کنند، بدانند می‌خواهند در زمان پیش رویی که به‌عنوان عمر در اختیار دارند چه‌کاری را انجام دهند و نقششان در هستی چیست.
هنگامی که افراد بیابند خویشکاری‌شان چیست نه‌تنها از انجام آن احساس رضایت و شکوفایی خواهند کرد بلکه می‌آموزند چگونه داشتن خویشکاری می‌تواند دیگر خواسته‌های آن‌ها را برآورده کند و آن‌ها را به کامیابی برساند.
ما علاوه بر کمک به یافتن خویشکاری، انسان‌ها را حمایت می‌کنیم تا خویشکاری خود را عملیاتی کنند و دستاوردهای ارزشمندی ایجاد کنند که جهان را جای بهتری خواهد کرد. ما به انسان‌ها کمک می‌کنیم دیگرانی که با آن‌ها خویشکاری مشترک دارند را پیدا کنند و خویشکاری‌های خود را به هم گره بزنند.
اینجا انسان‌ها با یکدیگر همازور می‌شوند و می‌توانند با گام‌های کوچک کارهای بزرگی را به انجام برسانند. ما مشتاق دیدار شما در گروثمان هستیم.

کسانی که در راه آموزش خویشکاری ما را یاری می‌کنند.

راهبران و تیم ما

راهی که بدون این افراد، آگاهی جمعی امکان پذیر نیست.

محمد مولانا

مدیر داخلی

رادمان خورشیدیان

طراح دوره ها
بنیان گذار

پدرام مژگانی

طراح سایت

فائزه درخشانی

راهبر رایناگ

وحیده احمدی

راهبر خویشکاری

مریم حساس

راهبر خویشکاری

دامونا تبریزیان

راهبر خویشکاری

سروناز نیکجو

راهبر خویشکاری

ملیکا ادیبیان

راهبر خویشکاری

مهسا جمشیدی

راهبر خویشکاری

ویدا حسین خانی

همراه خویشکاری

فرزین قلیپور

همراه خویشکاری